Jak długo stosować Gelacet Plus?

Gelacet plus to specjalna formuła duo, która służy do wzmocnienia i regeneracji włosów, skóry i paznokci. Od wielu lat jest polecany przez dermatologów w Europie i ma potwierdzone działanie. Preparat zawiera hydrolizat kolagenu, żelatynę i biotynę.

To doskonałe rozwiązanie na wypadanie włosów, jak również zapobieganie ich ponownemu pojawieniu się. Wpływa również pozytywnie na kondycję skóry i bardzo skutecznie zapobiega jej przesuszeniu.

Preparat przyjmuje się raz dziennie i należy go popijać dużą ilością wody lub soku. Dostępny jest w formie proszku oraz w kapsułkach.

1 saszetka wystarcza na 3 tygodnie leczenia; jej cena nie jest wygórowana. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 150 ml wody i wypić bezpośrednio po przygotowaniu napoju.

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy przyjmować suplement codziennie przez 3 miesiące. Jednak pozytywne zmiany można zaobserwować wcześniej – stopniowo.

Produkt został wykonany zgodnie z europejskimi standardami farmaceutycznymi i jest testowany przez dermatologów. Spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi jakości i bezpieczeństwa.

Bogaty koktajl hydrolizatu kolagenu jest źródłem aminokwasów, które są podstawowym budulcem komórek skóry. Preparat zawiera również witaminę C i E, które chronią skórę przed stresem oksydacyjnym i przyczyniają się do odnowy komórek.

Zawiera również witaminę A, która odgrywa rolę w regeneracji komórek. Zawiera również połączenie biotyny i selenu.

Jedno opakowanie Gelacetu Plus zawiera 21 saszetek i wystarcza na 3 tygodnie leczenia; jego koszt nie jest wygórowany. Powinien stanowić podstawę diety każdego, kto ma problemy z wypadaniem włosów i może być stosowany przez dłuższy czas, w zależności od potrzeb.

Przyjmowanie suplementu jest bardzo łatwe i wygodne. Wystarczy połknąć saszetkę z 150 ml wody lub soku po zjedzeniu posiłku i pić regularnie, co najmniej 3 razy dziennie.

Saszetki są sproszkowane, dzięki czemu są łatwo przyswajalne i zapewniają przyjmowanie suplementu w odpowiednim czasie. Zaleca się rozpocząć stosowanie od dużej dawki i z czasem stopniowo zmniejszać ilość, aż do osiągnięcia mniejszej.

Specjalne połączenie żelatyny i biotyny pomaga zregenerować włosy i wzmocnić je od środka. Preparat jest również bogatym źródłem białka i błonnika pokarmowego, które mogą pomóc uzupełnić braki minerałów w organizmie.

To specjalistyczny produkt, który został opracowany przez ekspertów Almirall Hermal w dziedzinie dermatologii. Jest produkowany zgodnie z surowymi europejskimi standardami farmaceutycznymi i udowodniono, że działa bardzo dobrze.

Podobne tematy

Dodaj komentarz